YHTEYSTIEDOT

JOHTO

Teemu Toivola
Toimitusjohtaja | puh. 020 774 9693
teemu.toivola@narikka.com

Tuomas Suominen
Johtaja | puh. 020 774 9692
tuomas.suominen@narikka.com

 

HENKILÖSTÖ


Henri Virtanen
Operatiivinen päällikkö | puh. 020 774 9699
henri.virtanen@narikka.com

Krister Auramo
Varastopäällikkö | puh. 020 774 9698
krister.auramo@narikka.com

Elias Lilja
Hr-päällikkö | puh. 020 774 9697
elias.lilja@narikka.com

Kimmo Maanselkä
Maakuntapäällikkö | puh. 020 774 9695
kipi@narikka.com

Pasi Hämäläinen
Kohdepäällikkö
pasi.hamalainen@narikka.com

Juha Kormano
Aluepäällikkö
juha.kormano@narikka.com

Dmitri Tchoumak
Kohde-esimies
dmitri.tchoumak@narikka.com

Yleinen sähköposti

PÄIVYSTYSNUMERO 24/7

Henkilöstöpalvelu Narikka.Com Oy (1016105-1)

SIJAINTI

Valuraudantie 14
FI-00700
HELSINKI
www.narikka.com

OTA YHTEYTTÄ

    Käyttämällä tätä lomaketta annan Henkilöstöpalvelu Narikka.com Oy:lle luvan tietojeni käsittelyyn ja tallentamiseen.

    Oletko kiinnostunut palveluistamme?

    LÄHETÄ TARJOUSPYYNTÖ